BZX84C30VLYT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84C30VLYT116
JLCPCB Part #
C6756360
Package
SOT-23
Description
100nA@21V 250mW 30V 80Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS