MCR01MZPF6200
MFR.Part #
MCR01MZPF6200
JLCPCB Part #
C525583
Description
-55℃~+155℃ 50V 620Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS