KTR03EZPJ473
MFR.Part #
KTR03EZPJ473
JLCPCB Part #
C2103043
Description
-55℃~+155℃ 100mW 350V 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS