SML-020PDTT87
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SML-020PDTT87
JLCPCB Part #
C6296756
Package
1210
Description
-30℃~+85℃ 20mA 2V、2.2V 555nm、610nm Discrete Diode Orange, Emerald Green Water Clear 1210 LED Indication - Discrete ROHS