RSQ035N03HZGTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSQ035N03HZGTR
JLCPCB Part #
C6288152
Package
TSMT6(SC-95)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.25W 1V 290pF 3.5A 30V 62mΩ@10V 7.4nC@5V TSMT6(SC-95) MOSFETs ROHS