R6004ENJTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R6004ENJTL
JLCPCB Part #
C7273063
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 15nC@10V 250pF 40W 4A 4V 600V 980mΩ@10V TO-263-3 MOSFETs ROHS