LTR10LEZPFSR033
MFR.Part #
LTR10LEZPFSR033
JLCPCB Part #
C20108958
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS