ESR18EZPF1912
MFR.Part #
ESR18EZPF1912
JLCPCB Part #
C2104368
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS