MCR18ERTF3090
MFR.Part #
MCR18ERTF3090
JLCPCB Part #
C19587651
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS