LTR10LEZPFSR039
MFR.Part #
LTR10LEZPFSR039
JLCPCB Part #
C20108959
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 39mΩ Thick Film Resistor ±1% 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS