KTR25JZPF4302
MFR.Part #
KTR25JZPF4302
JLCPCB Part #
C4263140
Description
-55℃~+155℃ 333mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS