RB068L100DDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB068L100DDTE25
JLCPCB Part #
C3757770
Package
DO-214AC(SMA)
Description
100V 15uA@100V 2A 790mV@2A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS