KTR25JZPJ362
MFR.Part #
KTR25JZPJ362
JLCPCB Part #
C4310605
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS