KTR25JZPJ162
MFR.Part #
KTR25JZPJ162
JLCPCB Part #
C4239890
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS