LTR50UZPF6R80
MFR.Part #
LTR50UZPF6R80
JLCPCB Part #
C4251052
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS