AS10100KJ
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
AS10100KJ
JLCPCB Part #
C49330275
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 333mW ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS