MNR18E0APJ180
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR18E0APJ180
Description
16 18Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS