KTR18EZPJ104
MFR.Part #
KTR18EZPJ104
JLCPCB Part #
C962669
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS