LTR100JZPF22R0
MFR.Part #
LTR100JZPF22R0
JLCPCB Part #
C6085061
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS