KTR18EZPJ101
MFR.Part #
KTR18EZPJ101
JLCPCB Part #
C2092647
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS