ESR01MZPJ334
MFR.Part #
ESR01MZPJ334
JLCPCB Part #
C5736568
Description
-55℃~+155℃ 200mW 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS