RN73H2BTTD1822D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1822D50
JLCPCB Part #
C2540683
Description
18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS