TRR18EZPF5603
MFR.Part #
TRR18EZPF5603
JLCPCB Part #
C7125282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS