MCR006YRTJ684
MFR.Part #
MCR006YRTJ684
JLCPCB Part #
C7301247
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS