KTR10EZPF1872
MFR.Part #
KTR10EZPF1872
JLCPCB Part #
C3944921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS