KDZTR7.5B
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KDZTR7.5B
JLCPCB Part #
C3029506
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 1W 20uA@4V 7.5V~8.4V SOD-123FL Zener Diodes ROHS