SFR01MZPJ331
MFR.Part #
SFR01MZPJ331
JLCPCB Part #
C6216784
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS