MCR10ERTJ225
MFR.Part #
MCR10ERTJ225
JLCPCB Part #
C20439875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS