ESR25JZPJ333
MFR.Part #
ESR25JZPJ333
JLCPCB Part #
C4294275
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS