ESR18EZPF1911
MFR.Part #
ESR18EZPF1911
JLCPCB Part #
C2104371
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS