KTR18EZPJ114
MFR.Part #
KTR18EZPJ114
JLCPCB Part #
C2092624
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS