RBR3RSM40BTL1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR3RSM40BTL1
JLCPCB Part #
C6263366
Package
TO-277A
Description
120uA@40V 3A 40V 470mV@3A TO-277A Schottky Diodes ROHS