ESR03EZPF3602
MFR.Part #
ESR03EZPF3602
JLCPCB Part #
C3916641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS