ESR25JZPF1600
MFR.Part #
ESR25JZPF1600
JLCPCB Part #
C4212269
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS