RBR2L40ATE25
MFR.Part #
RBR2L40ATE25
JLCPCB Part #
C5717360
Package
DO-214AC(SMA)
Description
2A 40V 550mV@2A 80uA@40V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS