ESR10EZPF2R00
MFR.Part #
ESR10EZPF2R00
JLCPCB Part #
C3014169
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS