TRR03EZPF8251
MFR.Part #
TRR03EZPF8251
JLCPCB Part #
C3946030
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS