ESR01MZPJ472
MFR.Part #
ESR01MZPJ472
JLCPCB Part #
C4259432
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS