RB400DT146
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB400DT146
JLCPCB Part #
C559645
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 Independent 3A 40V 500mA 50uA@30V 550mV@500mA TO-236-3(SOT-23-3) Schottky Diodes ROHS