2SCR346PT100P
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
2SCR346PT100P
JLCPCB Part #
C5336744
Package
SOT-89
Description
100mA 10uA 300mV 400V 500mW 82 NPN SOT-89 Bipolar (BJT) ROHS