ESR25JZPJ301
MFR.Part #
ESR25JZPJ301
JLCPCB Part #
C1729261
Description
-55℃~+155℃ 200V 300Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS