ESR01MZPJ473
MFR.Part #
ESR01MZPJ473
JLCPCB Part #
C6618172
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS