BV1LE080EFJ-CE2
MFR.Part #
BV1LE080EFJ-CE2
JLCPCB Part #
C17456696
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+150℃ 1 3V~5.5V 80mΩ 9A SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS