BV1LF080EFJ-CE2
MFR.Part #
BV1LF080EFJ-CE2
JLCPCB Part #
C3229251
Description
-40℃~+150℃ 1 3.5V~6.5V 7.5A 80mΩ SOIC-8 Power Distribution Switches ROHS