SFR03EZPF1002
MFR.Part #
SFR03EZPF1002
JLCPCB Part #
C510290
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS