MCR03EZPFX1800
MFR.Part #
MCR03EZPFX1800
JLCPCB Part #
C253382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS