MNR12E0ABJ104
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR12E0ABJ104
Description
100kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS