BD33HC0MEFJ-LBH2
MFR.Part #
BD33HC0MEFJ-LBH2
JLCPCB Part #
C3747985
Description
-40℃~+105℃ 1 1.2V@(1A) 1.2mA 1A 3.3V 8V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive HTSOP-J8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS