KTR18EZPF1470
MFR.Part #
KTR18EZPF1470
JLCPCB Part #
C4084992
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS