ESR18EZPF3302
MFR.Part #
ESR18EZPF3302
JLCPCB Part #
C2104827
Description
-55℃~+155℃ 200V 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS